Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Saykap Mühendislik müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. Saykap Mühendislik sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Saykap Mühendislik bünyesinde kullanılmaktadır. Saykap Mühendislik, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Saykap Mühendislik ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Saykap Mühendislik kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Saykap Mühendislik tarafından gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Bu sözleşmeyi onaylayarak Saykap Mühendislik tarafından gönderilecek kısa mesaj ve e-postaları kabul etmiş olursunuz.

Saykap Mühendislik’a aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: Maltepe Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, No: 227, Güzelbahçe, İzmir

Telefon: +90 (232) 234 44 44

©2020 SAYKAP-TÜM HAKLARI SAKLIDIR      İngo Reklam Ajansı

Log in with your credentials

Forgot your details?